петак, 14 фебруар 2020 10:07

Предавање "Утицај малих хидроелектрана на животну средину и биолошку разноврсност Србије"

У организацији Комитета за науку Српског биолошког друштва, Департмана за биологију и екологију Природно-математичког факултета Универзитета у Нишу и Института за биолошка истраживања "Синиша Станковић" – Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Београду, биће одржано предавање "Утицај малих хидроелектрана на животну средину и биолошку разноврсност Србије" у уторак, 25. фебруара 2020. године у згради ректората Универзитета у Нишу, Универзитетски трг бр. 2, са почетком у 18.00.

Предавачи су:

• дипл. инг. хидротехнике Вељко Димитријевић, дугогодишњи директор јавног водопривредног предузећа „Србијаводе“,
  • проф. др Ратко Ристић, декан и редовни професор Шумарског факултета, Универзитета у Београду,
  • проф. др Предраг Симоновић, редовни професор Биолошког факултета Универзитета у Београду и
  • проф. др Јелка Црнобрња- Исаиловић, Природно-математички факултет Универзитета у Нишу и Институт за биолошка истраживања "Синиша Станковић" – Институт од националног значаја за републику Србију, Универзитет у Београду.

Позив на предавање

Булевар деспота Стефана 142