petak, 30 jun 2017 05:45

Otvoreni dan instituta Srbije

Na Međunarodni dan nauke za mir i razvoj koji se obeležava pod pokroviteljstvom Ujedinjenih nacija 10. novembra 2017. godine u Srbiji će biti organizovani Otvoreni dan instituta Srbije (ODIS) u čemu će učestvovati i Institut za biološka istraživanja "Siniša Stanković".

Ova manifestacija ima za cilj da celokupnom građanstvu, a pre svega srednjoškolcima i studentima, pruži priliku da se upoznaju sa naučnicima i naučno-istraživačkim radom u institutima u našoj zemlji.

Manifestacija će biti realizovana kroz sadržaje namenjene različitim ciljnim grupama. Za srednjoškolce i studente će biti realizovani tematski sadržaji sa ciljem da se posetiocima rad i zanimanje naučnika predstave u neposrednom kontaktu sa zaposlenima u naučnom institutu. Program namenjen široj publici podrazumeva predstavljanje tekućih istraživanja i obilazak radnih prostorija.

Bulevar despota Stefana 142
11108 Beograd