Институт за биолошка истраживања “Синиша Станковић” - Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Београду, ул. Булевар деспота Стефана бр. 142, обавештава научну и стручну јавност да је Научно веће Института на IV редовној седници одржаној дана 19.04.2024. године, покренуло поступак за и з б о р др Катарине Ерић, истраживача у Одељењу за генетику популација и екогенотоксикологију ИБИСС, у стручно звање виши стручни сарадник.

Извештај о кандидату и други изборни материјал биће доступни на увид јавности радним даном од 9 до 14 часова у библиотеци Института, у року од 15 дана од дана овог обавештења.

Институт за биолошка истраживања “Синиша Станковић” - Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Београду, ул. Булевар деспота Стефана бр. 142, обавештава научну и стручну јавност да је Научно веће Института на IV редовној седници одржаној дана 19.04.2024. године, покренуло поступак за и з б о р др Јелене Томовић, истраживача у Одељењу за хидроекологију и заштиту вода ИБИСС, у научно звање виши научни сарадник.

Извештај о кандидату и други изборни материјал биће доступни на увид јавности радним даном од 9 до 14 часова у библиотеци Института, у року од 30 дана од дана овог обавештења.

Институт за биолошка истраживања “Синиша Станковић” - Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Београду, ул. Булевар деспота Стефана бр. 142, обавештава научну и стручну јавност да је Научно веће Института на IV редовној седници одржаној дана 19.04.2024. године, покренуло поступак за и з б о р др Марије Матић (рођене Павловић), истраживача у Одељењу за екологију ИБИСС, у научно звање виши научни сарадник.

Институт за биолошка истраживања “Синиша Станковић” - Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Београду, ул. Булевар деспота Стефана бр. 142, обавештава научну и стручну јавност да је Научно веће Института на IV редовној седници одржаној дана 19.04.2024. године, покренуло поступак за и з б о р др Драгане Павловић, истраживача у Одељењу за екологију ИБИСС, у научно звање виши научни сарадник.

четвртак, 25 април 2024 12:16

Еволуција, револуција...

Аутор

Предавач: Др Ђорђе Миљковић, Одељење за имунологију, Институт за биолошка истраживања „Синиша Станковић” - Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Београду

Време: петак, 10. мај 2024. у 13.00

Место: Библиотека ИБИСС

Прва у низу радионица из програма обуке „Развој и валидација тржишног потенцијала и тржишног модела“ коју води Домен Боле, одржана је у среду 24. априла 2024. године у библиотеци ИБИСС-а. Радионица је намењена тимовима који су пријавили предлоге пројеката „Доказ концепта 2“ који су финансирани из средстава SAIGE пројекта.

Годишњи састанак COST акције ImmuParkNet одржан је од 20-22. априла, 2024. године, у хотелу Royal Inn у Београду. Састанак су организовали др Тамара Саксида и сарадници Одељења за имунологију ИБИСС.

Институт за биолошка истраживања “Синиша Станковић” - Институт од националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Београду, ул. Булевар деспота Стефана бр. 142, обавештава научну и стручну јавност да је Научно веће Института на IV редовној седници одржаној дана 19.04.2024. године, покренуло поступак за и з б о р др Стоимира Коларевића, вишег истраживача у Одељењу за хидроекологију и заштиту вода ИБИСС, у научно звање научни саветник.

У петак, 19. априла, 2024. године, одржан је састанак са члановима Међународног саветодавног одбора Састанку су присуствовали др Teresa Lettieri, проф. Damid Barcelo Cullerds, др Thomas Mohr и национални косултант др Александар Белић.

Страна 1 од 97

Булевар деспота Стефана 142