Institut za biološka istraživanja “Siniša Stanković” - Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Univerzitet u Beogradu, ul. Bulevar despota Stefana br. 142, obaveštava naučnu i stručnu javnost da je Naučno veće Instituta na III redovnoj sednici održanoj dana 7.03.2024. godine, pokrenulo postupak za i z b o r dr Marije Grozdanić, asistenta u Odeljenju za neurobiologiju IBISS, u naučno zvanje naučni saradnik.

Izveštaj o kandidatu i drugi izborni materijal biće dostupni na uvid javnosti radnim danom od 9 do 14 časova u biblioteci Instituta, u roku od 30 dana od dana ovog obaveštenja.

Institut za biološka istraživanja “Siniša Stanković” - Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Univerzitet u Beogradu, ul. Bulevar despota Stefana br. 142, obaveštava naučnu i stručnu javnost da je Naučno veće Instituta na III redovnoj sednici održanoj dana 7.03.2024. godine, pokrenulo postupak za i z b o r dr Stevana Avramova, višeg istraživača u Odeljenju za evolucionu biologiju IBISS, u naučno zvanje naučni savetnik.

Institut za biološka istraživanja “Siniša Stanković” - Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Univerzitet u Beogradu, ul. Bulevar despota Stefana br. 142, obaveštava naučnu i stručnu javnost da je Naučno veće Instituta na II redovnoj sednici održanoj dana 30.1.2024. godine, pokrenulo postupak za i z b o r dr Danijela Milinčića, istraživača zaposlenog na Poljoprivrednom fakultetu Univerziteta u Beogradu, u naučno zvanje viši naučni saradnik.

.

Institut za biološka istraživanja “Siniša Stanković” - Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Univerzitet u Beogradu, ul. Bulevar despota Stefana br. 142, obaveštava naučnu i stručnu javnost da je Naučno veće Instituta na I redovnoj sednici održanoj dana 30.01.2024. godine, pokrenulo postupak za i z b o r Anđele Vukojević, mlađeg asistenta u Odeljenju za neurobiologiju IBISS, u istraživačko zvanje istraživač saradnik.

Institut za biološka istraživanja “Siniša Stanković” - Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Univerzitet u Beogradu, ul. Bulevar despota Stefana br. 142, obaveštava naučnu i stručnu javnost da je Naučno veće Instituta na I redovnoj sednici održanoj dana 30.01.2024. godine, pokrenulo postupak za i z b o r dr Danijele Vidaković, istraživača zaposlenog u Institutu za hemiju, tehnologiju i metalurgiju (IHTM), u naučno zvanje viši naučni saradnik.

Institut za biološka istraživanja “Siniša Stanković” - Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Univerzitet u Beogradu, ul. Bulevar despota Stefana br. 142, obaveštava naučnu i stručnu javnost da je Naučno veće Instituta na I redovnoj sednici održanoj dana 28.12.2023. godine, pokrenulo postupak za i z b o r dr Kristine Janjetović, istraživača u Odeljenju za neurofiziologiju IBISS, u naučno zvanje viši naučni saradnik.

Institut za biološka istraživanja “Siniša Stanković” - Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Univerzitet u Beogradu, ul. Bulevar despota Stefana br. 142, obaveštava naučnu i stručnu javnost da je Naučno veće Instituta na I redovnoj sednici održanoj dana 28.12.2023. godine, pokrenulo postupak za i z b o r dr Maje Misirkić Marjanović, istraživača u Odeljenju za neurofiziologiju IBISS, u naučno zvanje viši naučni saradnik.

Institut za biološka istraživanja “Siniša Stanković” - Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Univerzitet u Beogradu, ul. Bulevar despota Stefana br. 142, obaveštava naučnu i stručnu javnost da je Naučno veće Instituta na I redovnoj sednici održanoj dana 28.12.2023. godine, pokrenulo postupak za i z b o r dr Ljiljane Tubić, istraživača u Odeljenju za fiziologiju biljaka IBISS, u naučno zvanje viši naučni saradnik.

Institut za biološka istraživanja “Siniša Stanković” - Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Univerzitet u Beogradu, ul. Bulevar despota Stefana br. 142, obaveštava naučnu i stručnu javnost da je Naučno veće Instituta na I redovnoj sednici održanoj dana 28.12.2023. godine, pokrenulo postupak za i z b o r dr Bojane Mićić, asistenta u Odeljenju za biohemiju IBISS, u naučno zvanje naučni saradnik.

Institut za biološka istraživanja “Siniša Stanković” - Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Univerzitet u Beogradu, ul. Bulevar despota Stefana br. 142, obaveštava naučnu i stručnu javnost da je Naučno veće Instituta na I redovnoj sednici održanoj dana 28.12.2023. godine, pokrenulo postupak za i z b o r dr Milana Paunovića, zaposlenog u Prirodnjačkom muzeju u Beogradu, u naučno zvanje viši naučni saradnik.

Strana 1 od 35

Bulevar despota Stefana 142