petak, 28 januar 2022 11:18

Nagrada Fondacije "Goran Ljubijankić" 2021.

Fondacija "Goran Ljubijankić" proglasila je dobitnike nagrada za najbolje doktorske disertacije i master radove iz oblasti molekularne biologije odbranjene u 2021. godini.

Među nagrađenim doktorskim tezama nalazi se i teza realizovana u Institutu za biološka istraživanja "Siniša Stanković" – Institutu od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Univerziteta u Beogradu:

dr Tamara Krajnović za rad "Efekti izoksantohumola na tretman solidnog i metastatskog melanoma: direktan uticaj i interakcija sa hemioterapijom", mentora dr Sanje Mijatović, naučnog savetnika, Institut za biološka istraživanja "Siniša Stanković" – Institut pd nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Univerzitet u Beogradu.

Pored istraživača i mentora sa IBISS-a, imena svih nagrađenih mogu se pronaći na sledećem linku: https://imgge.bg.ac.rs/images/2022/dobitnici-nagrada-fondacija-g-lj.pdf

Bulevar despota Stefana 142
11108 Beograd