utorak, 25 oktobar 2022 09:27

Promocija monografije na Sajmu knjiga

Kao i svake godine Centar za promociju nauke u okviru Sajma knjiga predstvalja izdavačku delatnost naučnoistraživačkih organizacija, pa tako i izdavačku delatnos Instituta za biološka istraživanja ”Siniša Stanković”. Ove godine osim izlaganja publikacija objavljenih u periodu 2021-2022, biće predstavljena i najnovija monografija ”Genetički modifikovane biljke: biološke osnove – biotehnološke perspektive”, prof. dr Mirjana Nešković, dr Slavica Ninković i dr Jovanka Miljuš Đukić.

Prezentacija monografije zakazana je za sredu, 26. oktobra 2022. godine u 13.00 na štandu Centra za promociju nauke na Sajmu knjiga.

O knjizi će govoriti:

dr Ana Đorđević, naučni savetnik, Odeljenje za biohemiju, Institut za biološka istraživanja ”Siniša Stanković”, Univerzitet u Beogradu

prof. dr Svetlana Radović, Biološki fakultet, Univerzitet u Beogradu

dr Slavica Ninković, naučni savetnik, Odeljenje za fiziologiju biljaka, Institut za biološka istraživanja ”Siniša Stanković“, Univerzitet u Beogradu

Program Centra za pomociju nauke

Bulevar despota Stefana 142