SearchSearch

ИБИСС на Фестивалу науке 2019.

Овогодишњи Фестивал науке одржава се на Београдском сајму у халама 3, 3а и 5 од 5. до 8. децембра 2019. године. Тема овогодишњег 13. фестивала је разоткривање заблуда и митова уз помоћ науке и научних достигнућа, а носи назив "Разоткривање".

На фестивалу учествује више од 60 научних и образовних институција, удружења и појединаца из Србије и иностранства. Међу њима је и Институт за биолошка истраживања ”Синиша Станковић”. Носилац овогодишњег учешћа испред Института је Одељење за биохемију. Тема са којом Институт учествује носи назив: ”Слатки терор: како шећери мењају наш мозак и тело?”

• Razotkrivanje-01
  • Razotkrivanje-02