SearchSearch
Navigacija

Промоција едукативног програма клиничких истраживања Националних институтa за здравље, САД

Предавач: др Срђан Сокановић, Одељење за неуробиологију ИБИСС

Време: среда, 28. јун 2023. у 13:00

Место: Библиотека ИБИСС

Сажетак

Циљ предавања је представљање едукативног програма клиничких истраживања Националних института за здравље, САД. Промоција програма клиничких истраживања подразумева представљање садржаја доступних курсева (Ethical and Regulatory Aspects of Clinical Research, The Introduction to the Principles and Practice of Clinical Research (IPPCR), Principles of Clinical Pharmacology). Уз представљање садртжаја курсева, детаљно ће бити објашњењ начин регистровања, припреме и полагања испита.

Обавештење о колачићима