Наталија Радуловић

Наталија Радуловић рођена је 02.09.1995. године у Београду. Основне академске студије завршила је 2019. године, на Шумарском факултету Универзитета у Београду, студијски програм Пејзажна архитектура. Мастер академске студије завршила je 2020. године, на истом факултету одбраном мастер рада „Варијабилност материнских стабала и линија полусродника медунца (Quercus pubescens Willd.) са подручја Кошутњака“ , на студијском програму Шумарство. Исте године уписала је докторске студије на Шумарском факултету, Универзитетa у Београду (студијски програм Шумарство; Подмодул: Екологија шума, заштита и унапређивање животне средине). Од 2021. године запослена је у Одељењу за екологију, Института за биолошка истраживања „Синиша Станковић“−Института од националног значаја за Републику Србију, Универзитета у Београду (ИБИСС). Звање истраживач сарадник је стекла 28.07.2023. године. Област истраживања су екофизиолошка истраживања толеранције биљака на стаништима изложеним загађењу у урбаним и индустријским зонама. Члан је Српског Биолошког друштва.