SearchSearch

Multiple Sclerosis News Today о резултатима истраживања наших истраживача

Multiple Sclerosis News Today објавио је чланак о резултатима заједничког истраживања тима наших истраживача са Одељења за имунологију, Института за биолошка истраживања "Синиша Станковић" и колега са Института за молекуларну генетику и генетичко инжењерство који је објављен у научном часопису Scientific Reports.

Stanisavljević S, Čepić A, Bojić S, Veljović K, Mihajlović S, Đedović N, Jevtić B, Momčilović M, Lazarević M, Mostarica Stojković M, Miljković Đ, Golić N. Oral neonatal antibiotic treatment perturbs gut microbiota and aggravates central nervous system autoimmunity in Dark Agouti rats. Sci Rep. 2019;9(1):918.

Сам прилог може се прочитати ОВДЕ.

Обавештење о колачићима