SearchSearch

Посета амбасадора Републике Кубе

У петак, 21. априла Институт је имао част да угости Његову екселенцију Leyde Ernesto Rodríguez Hernández, амбасадора Републике Кубе у Србији. Ова посета је организована у циљу успостављања сарадње између ИБИСС-а и научних институција у Куби.

cientificosbiologia1Амбасадора су дочекали директор Института др Мирјана Михаиловић, заменик директора др Момир Пауновић и др Ђорђе Миљковић, руководилац Одељења за имунологију ИБИСС. На овом догађају представљене су основне делатности нашег института и истраживања којима се баве наши истраживачи.

Обавештење о колачићима