SearchSearch

Додела награда Фондације "Горан Љубијанкић"

Једна од овогодишњих добитника награде Фондације „Горан Љубијанкић“ је наша колегиница др Марија Ђорђевић са Одељења за молекуларну биологију за рад „Трансдиференцијација алфа ћелија панкреаса миша у ћелије које производе инсулин циљаном метилацијом ДНК применом ЕпиЦРИСПР система“, под менторством др Јелене Арамбашић-Јовановић и др Мелите Видаковић са Институт за биолошка истраживања „Синиша Станковић“.

Ова награда се додељује за најбоље докторске дисертације и мастер радове из области молекуларне биологије одбрањене у претходној години. Свечана додела награда је одржана 30. јануара у библиотеци Института за молекуларну генетику и генетичко инжињерство.
Dodela nagrada GLj

Обавештење о колачићима