SearchSearch

Посета чланова АдВитам Лабораторије

У уторак, 30. јануара 2024. године, нови чланови АдВитам Лабораторије представили су правац рада за успостављање сарадње са Одељењем за неуробиологију Институтa за биолошка истраживања „Синиша Станковић".

Др Дина С. Степанова, ванредни професор на Одељењу за молекуларну фармакологију и радиобиологију, Руски национални истраживачки медицински универзитет Пирогов, Москва, Русија, одржала је предавање под називом: “Neurooncology perspectives in terms of tumor metabolic transformation”.

Др Нина А. Красковскаиа, постдок у Центру за ћелијске технологије Института за цитологију Руске академије наука, Санкт Петербург, Русија, одржала је предавање под називом: “Application of direct reprogramming techniques to study the pathogenesis of neurodegenerative diseases”.

• 01. AdVitam_Laboratory
  • 02. AdVitam_Laboratory