петак, 28 јануар 2022 11:31

Награда Фондације "Горан Љубијанкић" 2021.

Фондација "Горан Љубијанкић" прогласила је добитнике награда за најбоље докторске дисертације и мастер радове из области молекуларне биологије одбрањене у 2021. години.

Међу награђеним докторским тезама налази се и теза реализована у Институту за биолошка истраживања "Синиша Станковић" – Институту од националног значаја за Републику Србију, Универзитета у Београду:

др Тамара Крајновић за рад "Ефекти изоксантохумола на третман солидног и метастатског меланома: директан утицај и интеракција са хемиотерапијом", ментора др Сање Мијатовић, научног саветника, Институт за биолошка истраживања "Синиша Станковић" – Институт пд националног значаја за Републику Србију, Универзитет у Београду.

Поред истраживача и ментора са ИБИСС-а, имена свих награђених могу се пронаћи на следећем линку: https://imgge.bg.ac.rs/images/2022/dobitnici-nagrada-fondacija-g-lj.pdf

Булевар деспота Стефана 142
11108 Београд