четвртак, 08 септембар 2022 14:00

Посета представника JINR

Јуче су у посети нашем Институту били проф. др Дмитрy Камањин, шеф одељења за међународну сарадњу Заједничког института за нуклерана истраживања (Joint Institute for Nuclear Research – JINR) из Дубне (Москва, Русија), проф. др Снежана Пајовић, директорка Института за нуклеарна истраживања Винча и др Љупчо Хаџијевски, координатор сарадње Србије и ЈИНР.

Том приликом проф. др Камањин је представио истраживања свог Института и могућности и перспективе научно-истраживачке сарадње наших института. Састанку су присуствовали др Мирјана Михаиловић и др Момир Пауновић, директор и заменик директора ИБИСС-а, као и руководиоци одељење Института за биолошка истраживања који су представили своје тимове и актуелна истраживања.

Булевар деспота Стефана 142
11108 Београд