уторак, 25 октобар 2022 09:33

Промоција монографије на Сајму књига

Као и сваке године Центар за промоцију науке у оквиру Сајма књига предстваља издавачку делатност научноистраживачких организација, па тако и издавачку делатнос Института за биолошка истраживања ”Синиша Станковић”. Ове године осим излагања публикација објављених у периоду 2021-2022, биће представљена и најновија монографија ”Генетички модификоване биљке: биолошке основе – биотехнолошке перспективе”, проф. др Мирјана Нешковић, др Славица Нинковић и др Јованка Миљуш Ђукић.

Презентација монографије заказана је за среду, 26. октобра 2022. године у 13.00 на штанду Центра за промоцију науке на Сајму књига.

О књизи ће говорити:

др Ана Ђорђевић, научни саветник, Одељење за биохемију, Институт за биолошка истраживања ”Синиша Станковић”, Универзитет у Београду

проф. др Светлана Радовић, Биолошки факултет, Универзитет у Београду

др Славица Нинковић, научни саветник, Одељење за физиологију биљака, Институт за биолошка истраживања ”Синиша Станковић“, Универзитет у Београду

Програм Центра за помоцију науке

Булевар деспота Стефана 142