среда, 25 октобар 2023 14:43

Потписан споразум са Вуханским инситуцијама

У петак, 20. октобра, 2023. године, потписан је споразум о сарадњи између Институт за биолошка истраживања „Синиша Станковић" и Wuhan Institute of Industrial Innovation and Development (WHIIID), као и Nano Body Life Science and Technology Co., Ltd (NBLST).

Две делегације из Вухана, Кина, представиле су своје институције истраживачима ИБИСС-а, након чега су уговор потписали др Мирјана Михаиловић, директор ИБИСС-а и Јао Јуен, директор за ризик WHIIID, и Али Вари, директор маркетинга NBLST.

Потписивању су присуствовали помоћник министра др Марина Соковић, Министарство науке, технолошког развоја и иновација; помоћник директора др Момир Пауновић, ИБИСС; заменик директора проф. др Је Јанг, Шангајски институт Materia Medica; декан Ли Си Линг, директор Ху Бо Тао, заменик директора Јанг Веј, WHIIID; и директор Ма Чуен Хуеј, директор техничког одељења Фан Џи Жан, NBLST.

Булевар деспота Стефана 142
11108 Београд