SearchSearch

Multiple Sclerosis News Today o rezultatima istraživanja naših istraživača

Multiple Sclerosis News Today objavio je članak o rezultatima zajedničkog istraživanja tima naših istraživača sa Odeljenja za imunologiju, Instituta za biološka istraživanja "Siniša Stanković" i kolega sa Instituta za molekularnu genetiku i genetičko inženjerstvo koji je objavljen u naučnom časopisu Scientific Reports.

Stanisavljević S, Čepić A, Bojić S, Veljović K, Mihajlović S, Đedović N, Jevtić B, Momčilović M, Lazarević M, Mostarica Stojković M, Miljković Đ, Golić N. Oral neonatal antibiotic treatment perturbs gut microbiota and aggravates central nervous system autoimmunity in Dark Agouti rats. Sci Rep. 2019;9(1):918.

Sam prilog može se pročitati OVDE.