SearchSearch

Najbolja doktorska disertacija odbranjenu na Medicinskom fakultetu 2017/18

Dr Valentina Ćirković, biolog, dobila je nagradu za najbolju doktorsku disertaciju odbranjenu na Medicinskom fakultetu u Beogradu školske 2017/18, na osnovu rezultata iz teze koji su objavljeni u časopisima sa kumulativnim IF >5.

Doktorska disertacija po nazivom "Phylogenetic analysis of hantaviral molecular evolution in different rodent species" urađena je pod mentorstvom prof. dr Maje Stanojević, Medicinski fakultet u Beogradu, Univerzitet u Beogradu i dr Gorane Stamenković, naučnog savetnika Instituta za biološka istraživanja "Siniša Stanković", Univerzitet u Beogradu.

Teza je realizovana u saradnji Instituta za mikrobiologiju, Medicinskog fakulteta u Beogradu i više naučnih institucija među kojima se posebno ističe saradnja sa Institutom za biološka istraživanja "Siniša Stanković".

• SL 2
  • SL 3