SearchSearch

Nagrada "Akademik Milutin Radovanović" za 2020.

Doktorska disertacija naše saradnice dr Ivane Budinski je na javnom konkursu "Akademik Milutin Radovanović" proglašena za najbolju iz oblasti biologije životinjskih taksona, urađenu na Univerzitetu u Beogradu (školska 2019/2020. godina).

Dr Ivana Budinski je 2019. godine odbranila doktorsku disertaciju pod naslovom: "Genetička struktura populacija sredozemnog potkovičara Rhinolophus euryale Blasius, 1853 u Srbiji i filogeografija ove vrste na Balkanskom poluostrvu" pod mentorstvom dr Mladena Vujoševića i prof. dr Dragane Cvetković.

Nagrada je svečano uručena na proslavi dana Biološkog fakulteta.