SearchSearch

Danubius Young Scientist Awardee 2022

Dr Zorana Miletić, naučni saradnik Odeljenja za ekologiju našeg instituta, dobila je Danubiusovu nagradu za mladog naučnika (Danubius Young Scientist Awardee 2022), za dostignuća u nauci i istraživanju koja joj je uručena 10.11.2022, na Godišnjoj Dunavskoj rektorskoj konferencije (Annual Danube Rectors' Conference), održanoj na Univerzitetu u Mariboru, Slovenija.

Ovu nagradu dodeljuje Savezno ministarstvo obrazovanja, nauke i istraživanja Austrije (Austrian Federal Ministry of Education, Science and Research), u saradnji sa Institutom za Dunavski region i Centralnu Evropu (Institute for Danube Region and Central Europe).

• Danubius-Awards-2022-01
  • Danubius-Awards-2022-02