SearchSearch

Nagrada Društva parazitologa Srbije (DPS) za naučnoistraživački rad

Društvo parazitologa Srbije (DPS) je na 30. stručnom sastanku, održanom 26. aprila, 2024. godine, na Departmanu za veterinarsku medicinu Poljoprivrednog fakulteta, Univerzitet u Novom Sadu, dodelilo godišnju nagradu za naučnoistraživački rad za 2023. godinu dr Milanu Miljeviću sa Odeljenja za genetička istraživanja, IBISS i prof. dr Oliveri Bjelić Čabrilo sa Departmana za biologiju i ekologiju Prirodno-matematičkog fakulteta, UNS.

Dr Milan Miljević je kao prvi autor predstavio rad pod nazivom "Cryptic species Hydatigera kamiyai and other taeniid metacestodes in the populations of small mammals in Serbia".

• 01_DPS
  • 02_DPS