Tanja Grahovac

2021. - danas Doktorske akademske studije, studijski program: Molekularna biologija, modul: Fiziologija, podmodul: Animalna i humana fiziologija, Biološki fakultet, Univerzitet u Beogradu
2020 - 2021. Master biolog (studijski program: Molekularna biologija, modul Eksperimentalna biomedicina, Biološki fakultet, Univerzitet u Beogradu), master rad pod naslovom "Uticaj inhibicije glutation reduktaze na kontraktilnost izolovanog ileuma mužjaka pacova"
2016 - 2020. Diplomirani biolog (studijski program: Biologija, modul: Molekularna biologija i fiziologija, Biološki fakultet, Univerzitet u Beogradu)

Interesovanja: Ispitivanje promene redoks ravnoteže u ex vivo model sistemima.

Učešće na kongresima od medjunarodnog značaja:
2022. - The biochemistry global summit, Lisbon, Portugal
2022. - Treći kongres biologa Srbije, Zlatibor, Srbija
2023. - Inernational Conference of Biochemists and Molecular Biologists in Bosnia and Herzegovina-ABMBBIH, Sarajevo, Bosnia and Herzegovina